Про нас | Fertis

Про нас

Компанія FERTIS пропонує своїм споживачам і клієнтам високоякісні мінеральні добрива для саду, городу, декоративних рослин і газону виробництва компаній СОМРО EXPERT GmbH, групи компаній ARVI, також продукції напрямку дрібної фасування мінеральних добрив під брендом FERTIS. Місія та цінності компанії ґрунтуються на її філософії, перевагах продукту та нашого прагнення орієнтуватися на потреби споживача в усьому, що ми робимо.

Символ компанії Fertis - конюшина-чотирилиста. Саме її зображення інтегровано в логотип бренду та всю корпоративну іконографію.Вважається, що ця рослина приносить успіх, благополуччя та процвітання тому, хто її знайде. Особливо, якщо знахідка була випадковою.

В природі, конюшина-чотирилиста рідкісна. Деякі сучасні фермерські господарства спеціально культивують цей вид для використання в ландшафтному дизайні та інших декоративних цілях.

Введення та місія компанії

Введення. Компанія з динамічним розвитком, пропонує споживачам і клієнтам ефективні та зручні у використанні комплексні добрива з науково обґрунтованою дією.
Місія. Забезпечуваті клієнтів високоякісними продуктами та послугами, а також постійно працювати над створенням максимально відповідних для споживачів та безпечних для навколишнього середовища інновацій.
Наша стратегія. Бути гнучкими та конкурентними на ринку, користуватися довірою клієнтів, підвищувати рівень знань і навичок персоналу, покращувати технології компанії та берегти її цінності.

Our technology