Home | Fertis

Про нас

Компанія FERTIS пропонує своїм споживачам і клієнтам високоякісні мінеральні добрива для саду, городу, декоративних рослин і газону групи компаній Marijampolės NPK; також продукції напрямку дрібної фасування мінеральних добрив під брендом FERTIS.

Місія та цінності компанії ґрунтуються на її філософії, перевагах продукту та нашого прагнення орієнтуватися на потреби споживача в усьому, що ми робимо.

Символ компанії FERTIS - конюшина-чотирилиста. Саме її зображення інтегровано в логотип бренду та всю корпоративну іконографію.Вважається, що ця рослина приносить успіх, благополуччя та процвітання тому, хто її знайде. Особливо, якщо знахідка була випадковою.

В природі, конюшина-чотирилиста рідкісна. Деякі сучасні фермерські господарства спеціально культивують цей вид для використання в ландшафтному дизайні та інших декоративних цілях.

Введення та місія компанії

Введення. Компанія з динамічним розвитком, пропонує споживачам і клієнтам ефективні та зручні у використанні комплексні добрива з науково обґрунтованою дією.

Місія. Забезпечуваті клієнтів високоякісними продуктами та послугами, а також постійно працювати над створенням максимально відповідних для споживачів та безпечних для навколишнього середовища інновацій.

Наша стратегія. Бути гнучкими та конкурентними на ринку, користуватися довірою клієнтів, підвищувати рівень знань і навичок персоналу, покращувати технології компанії та берегти її цінності.

Детальніше

Продукція